PYB10-Q48-D5
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PYB10-Q48-D5
JLCPCB Part #
C5848391
Package
DIP-6
Description
1.5kV 10W 18V~75V 1A 2 5V 83% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery DIP-6 Isolated Power Modules ROHS