PYB15-Q48-D5
MFR.Part #
PYB15-Q48-D5
JLCPCB Part #
C7266590
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 100mVp-p 11.8mm 18V~75V 2 25.4mm 300kHz 4800uF 50.8mm 5V 86% ±3% DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS