PRMC3-D24-D15-S
MFR.Part #
PRMC3-D24-D15-S
JLCPCB Part #
C6358440
Package
SIP,22x9.5mm
Description
100mA 15V 18V~36V 2 3W 3kV 83% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS