PRMC3-D24-D12-S
MFR.Part #
PRMC3-D24-D12-S
JLCPCB Part #
C7328497
Package
SIP,22x9.5mm
Description
125mA 12V 18V~36V 2 3W 3kV 83% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS