PQMC1-D12-D15-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQMC1-D12-D15-S
JLCPCB Part #
C7328221
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1.5kV 15V 1W 2 33mA 80% 9V~18V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS