PQQC6-D48-S12-OS
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQQC6-D48-S12-OS
JLCPCB Part #
C6147942
Package
SIP,22x8.2mm
Description
1 1.5kV 12V 36V~75V 500mA 6W 83% SIP,22x8.2mm Isolated Power Modules ROHS