PDSE1-S15-S12-S
MFR.Part #
PDSE1-S15-S12-S
JLCPCB Part #
C6142298
Package
SIP,11.6x6mm
Description
1 12V 13.5V~16.5V 1W 3kV 80% 83mA SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS