PQP1-D12-D12-M-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQP1-D12-D12-M-TR
JLCPCB Part #
C7262375
Package
SMD-5P,14x14mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 14mm 14mm 150mVp-p 2 300kHz 42mA 80% 9V~18V 9mm Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SMD-5P,14x14mm DC-DC Power Modules ROHS