PQME3-D48-S24-M-TR
MFR.Part #
PQME3-D48-S24-M-TR
JLCPCB Part #
C6953210
Package
SMD-7P,19.2x18.1mm
Description
1 1.5kV 125mA 18V~75V 24V 3W 82% SMD-7P,19.2x18.1mm Isolated Power Modules ROHS