PQMC1-D48-D12-S
MFR.Part #
PQMC1-D48-D12-S
JLCPCB Part #
C6147892
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1.5kV 12V 1W 2 36V~75V 41mA 80% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS