PQMC1-D48-D15-S
MFR.Part #
PQMC1-D48-D15-S
JLCPCB Part #
C5845649
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1.5kV 15V 1W 2 33mA 36V~75V 78% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS