PESE1-S5-S15-M-TR
MFR.Part #
PESE1-S5-S15-M-TR
JLCPCB Part #
C6147155
Package
SMD-5P,13.2x8.5mm
Description
1 15V 1W 3kV 4.5V~5.5V 67mA 83% SMD-5P,13.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS