PSK-S25B-24
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PSK-S25B-24
JLCPCB Part #
C6256082
Package
DIP,53.1x30.3mm
Description
1 1.05A 24V 25W 86% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery DIP,53.1x30.3mm Isolated Power Modules ROHS