PDSE1-S5-S15-M-TR
MFR.Part #
PDSE1-S5-S15-M-TR
JLCPCB Part #
C7324690
Package
SMD-5P,13.2x8.5mm
Description
1 1.5kV 15V 1W 4.5V~5.5V 67mA 83% SMD-5P,13.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS