PDSE1-S15-S15-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PDSE1-S15-S15-S
JLCPCB Part #
C6357346
Package
SIP,11.6x6mm
Description
1 13.5V~16.5V 15V 1W 3kV 67mA 81% SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS