TBLH10V-350-12BK
MFR.Part #
TBLH10V-350-12BK
JLCPCB Part #
C3310340
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+130℃ 1 10A 12 12P 16~24 1x12P 3.5mm 300V Black 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS