PDS1-S24-S15-M-TR
MFR.Part #
PDS1-S24-S15-M-TR
JLCPCB Part #
C6250434
Package
SMD-5P,12.7x8.3mm
Description
1 1.5kV 15V 1W 21.6V~26.4V 67mA 82% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery、Light-load high efficiency mode SMD-5P,12.7x8.3mm Isolated Power Modules ROHS