TBP02R2-381-04BE
MFR.Part #
TBP02R2-381-04BE
JLCPCB Part #
C6283915
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Blue Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS