PDQE30-Q48-S5-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PDQE30-Q48-S5-D
JLCPCB Part #
C5824288
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 18V~75V 30W 5V 6A 88% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS