PDQE10-Q48-D12-D
MFR.Part #
PDQE10-Q48-D12-D
JLCPCB Part #
C5707717
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 10W 12V 18V~75V 2 416mA 87% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS