TBP01R2-508-09BE
MFR.Part #
TBP01R2-508-09BE
JLCPCB Part #
C6283901
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16A 1x9P 300V 5.08mm 9 9P Blue Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS