PDME2-S12-S15-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PDME2-S12-S15-S
JLCPCB Part #
C5824251
Package
SIP,19.7x7.1mm
Description
1 1.5kV 1.995W 10.8V~13.2V 133mA 15V 85% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,19.7x7.1mm Isolated Power Modules ROHS