PR21-24V-400-2A
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PR21-24V-400-2A
JLCPCB Part #
C6255621
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10ms 120V@DC、440V@AC 24V 5ms 8A Silver Alloy Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) Plugin Power Relays ROHS