NDM2Z-50HS-A-001
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
NDM2Z-50HS-A-001
JLCPCB Part #
C7245973
Package
SMD-20P,30.9x20mm
Description
1 4.5V~14V 50A 600mV~3.3V 94.6% SMD-20P,30.9x20mm DC-DC Power Modules ROHS