TBLH10-500-09BK
MFR.Part #
TBLH10-500-09BK
JLCPCB Part #
C7067720
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10A 300V 5mm 9 9P Black Through Hole 插件,P=5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS