MPX-334K275VAC-B-C5
Extended
Manufacturer
CORETONG
MFR.Part #
MPX-334K275VAC-B-C5
JLCPCB Part #
C2839019
Package
Plugin,P=10mm
Description
275V 330nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS