MTP2920-2R2MC
MFR.Part #
MTP2920-2R2MC
JLCPCB Part #
C2858862
Package
SMD,28x27mm
Description
100A 2.2uH 2.5mΩ 30A ±20% SMD,28x27mm Power Inductors ROHS