MS0530-2R2M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS0530-2R2M
JLCPCB Part #
C380163
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.2uH 33mΩ 5.5A 7.5A Molded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS