MBH127-680M
MFR.Part #
MBH127-680M
JLCPCB Part #
C2981403
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
132mΩ 2.5A 68uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS