MTP2918S-100M
MFR.Part #
MTP2918S-100M
JLCPCB Part #
C5361021
Package
SMD,28x27mm
Description
10uH 2.5mΩ 30A 31A Flat-wire wound inductor ±20% SMD,28x27mm Power Inductors ROHS