MSA75-3R3M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MSA75-3R3M
JLCPCB Part #
C396423
Package
SMD
Description
23mΩ 3.3uH 7A 7A ±20% SMD Power Inductors ROHS