MTP2915-3R3MC
MFR.Part #
MTP2915-3R3MC
JLCPCB Part #
C881736
Package
SMD
Description
2mΩ 3.3uH 30A 60A Flat-wire wound inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS