MTF1810-330M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MTF1810-330M
JLCPCB Part #
C5361011
Package
SMD,18.3x18.2mm
Description
14A 23mΩ 33uH 8.5A ±20% SMD,18.3x18.2mm Power Inductors ROHS