MS0630-2R2M
MFR.Part #
MS0630-2R2M
JLCPCB Part #
C380175
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
10A 17.5mΩ 2.2uH 7A Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS