MS1335-3R3M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS1335-3R3M
JLCPCB Part #
C18337507
Package
SMD,13.7x12.6mm
Description
11A 12mΩ 15A 3.3uH ±20% SMD,13.7x12.6mm Power Inductors ROHS