MS1040-5R6M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS1040-5R6M
JLCPCB Part #
C380049
Package
SMD,11.5x10mm
Description
11A 20mΩ 5.6uH 8A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS