MSA433R3M0S001
MFR.Part #
MSA433R3M0S001
JLCPCB Part #
C3233725
Package
SMD,4.5x4mm
Description
3.3uH 3.5A 58.5mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS