MS1360-270M
MFR.Part #
MS1360-270M
JLCPCB Part #
C380144
Package
SMD,13.6x12.6mm
Description
27uH 4.5A 55mΩ 7A ±20% SMD,13.6x12.6mm Power Inductors ROHS