MPA5040S330M
MFR.Part #
MPA5040S330M
JLCPCB Part #
C435281
Package
SMD
Description
1.2A 1.3A 244mΩ 33uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS