MTP2920-3R3MC-QZ
MFR.Part #
MTP2920-3R3MC-QZ
JLCPCB Part #
C20069097
Package
SMD,28x27mm
Description
2.5mΩ 3.3uH 33A 90A Flat-wire wound inductor ±20% SMD,28x27mm Power Inductors ROHS