MPA4030S3R3M
MFR.Part #
MPA4030S3R3M
JLCPCB Part #
C429971
Package
SMD,4x4mm
Description
2.4A 3.3uH 3.6A 52mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS