MS1050-150M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS1050-150M
JLCPCB Part #
C18337490
Package
SMD,11.2x10mm
Description
15uH 4.5A 45mΩ 7A ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS