NR6028M3R3A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR6028M3R3A
JLCPCB Part #
C47327066
Package
SMD,6x6mm
Description
24mΩ 3.3uH 3.58A 3.74A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS