APD04T30M4R7
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APD04T30M4R7
JLCPCB Part #
C328275
Package
SMD
Description
1.65A 4.7uH 88mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS