NR4018M2R2A
MFR.Part #
NR4018M2R2A
JLCPCB Part #
C47327032
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2A 2.2uH 3A 43mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS