AAPS1050M1R0A
MFR.Part #
AAPS1050M1R0A
JLCPCB Part #
C47327364
Package
SMD,11.5x10mm
Description
1uH 2.8mΩ 23.5A 30A AEC-Q200 ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS