AAPS07A50M220
MFR.Part #
AAPS07A50M220
JLCPCB Part #
C5119225
Package
SMD,6.6x7.7mm
Description
138mΩ 2.52A 22uH 4.04A AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x7.7mm Power Inductors ROHS