APS1365M6R8H
MFR.Part #
APS1365M6R8H
JLCPCB Part #
C52989633
Package
SMD,14x12.6mm
Description
11.5A 11.5mΩ 18A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,14x12.6mm Power Inductors ROHS