APS1360M6R8H
MFR.Part #
APS1360M6R8H
JLCPCB Part #
C49073699
Package
SMD,14x12.6mm
Description
13.8mΩ 15A 25A 6.8uH ±20% SMD,14x12.6mm Power Inductors ROHS