AAPS1054M150D
MFR.Part #
AAPS1054M150D
JLCPCB Part #
C47327373
Package
SMD,11.3x10mm
Description
15uH 31.3mΩ 7.6A 9.2A AEC-Q200 ±20% SMD,11.3x10mm Power Inductors ROHS